Valdo Kančausko vadovaujamų ypatingų autorių vektoriniai tapybos kūriniai jau puošia ir spalvina visas Klaipėdos Hospiso erdves ir džiugina jo gyventojus bei kviečia Klaipėdiečius ir miesto svečius aplankyti unikalią parodą vykusią Japonijoje, Kumamoto prefektūroje.
V. Kančausko atrastų talentingų vaikų paroda šiuo metu keliauja per Lietuvą. Vektorinės tapybos darbai eksponuojami Lietuvos vienuolynuose, bažnyčiose, vėžiu sergančius žmones globojančių bendruomenių namuose. Šiuo metu paroda atkeliavo į Klaipėdą ir eksponuojama Klaipėdos Hospiso patalpose.

Pirmasis unikalios parodos lankytojas. Ačiū Benediktas Jurčys, kad aplankėte mus, aplankėte pacientus ir įnešėte jiems ramybės ir švenčių džiaugsmo!