Kineziterapija

Konsultacijos metu kineziterapeutas, atsižvelgdamas į paciento nusiskundimus, pažeidimus ir fizinę būklę, analizuoja laikyseną, viso kūno raumenų veiklos ypatumus, naudoja funkcinius testus, manualinį raumenų testavimą, vertina pusiausvyrą ir koordinaciją, kasdienę ergonomiką. Tai yra vienas efektyviausių būdų spręsti įsisenėjusias sveikatos problemas. Konsultacija rekomenduojama žmonėms, besirūpinantiems stuburo sveikata arba jau susiduriantiems su įvairiomis nugaros problemomis. Konsultacijos metu galima sužinoti papildomos informacijos įvairiais sveikatingumo, fizinės būklės palaikymo, darbo ergonomikos, fizioterapijos, masažo klausimais ar gauti nukreipimą pas kitų sričių specialistus. Siūloma tiems, kurie reabilituojasi po traumos ar tiesiog nori įvertinti savo fizinę būklę.

Kineziterapeuto konsultacija klinikoje - 30 Eur.

Kineziterapeuto konsultacija paciento namuose - 45 Eur.Grupinės kineziterapijos metu specialios gydomosios mankštos atliekamos salėje. Sudaromas  rinkinys fizinių pratimų, pritaikytų raumeniui ar raumenų grupei, sąnariui ar sąnarių grupei gydyti bei visam organizmui stiprinti. Užsiėmimų metu dirbama su kineziterapinėmis priemonėmis (kamuoliais, lazdomis, elastinėmis juostomis, svareliais, nestabiliais paviršiais ir kt.), atliekami gydomosios gimnastikos pratimai, žaidimai, sporto elementus (plaukimą, irklavimą, važinėjimą dviračiu) imituojantys pratimai. Kineziterapeutas, atsižvelgdamas į kliento tikslus, sveikatos ir fizinio pasirengimo lygį, kineziterapeuto konsultacijos metu nustatytus sutrikimus, parenka tikslingus pratimus, juos pademonstruoja ir išmoko taisyklingos jų atlikimo technikos.
Individualios kineziterapijos metu kineziterapeutas su pacientu dirba asmeniškai, koreguoja paciento atlikimo techniką ir treniruotės eigą.
Taisyklingai atlikti judesius dažniausiai trunka nuo 5 iki 10 užsiėmimų, toliau galima mankštintis savarankiškai.

Grupinės kineziterapija seansas - 15 Eur.

© 2011–2024 VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras

Adresas

Jūros gatvė 4, Klaipėda

Pašto kodas - 92118 Klaipėda

Kontaktai

Registratūros telefonas +37067757891

El. paštas registratura@klaipedoshospisas.lt 

Registracija pas specialistus https://ipr.esveikata.lt

Rekvizitai

Įmonės kodas - 302646859

VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras

Sąskaita LT207300010126708953

„Swedbank“

ES projektas

Svetainėje naudojami cookies. Išsamiau.