Naujienos

Sveiki!

IEŠKOME INDIVIDUALIOS PRIEŽIŪROS DARBUOTOJŲ!

Ar tai galėtumėte būti Jūs?

Ieškome žmogaus, kuris save realizuoja suteikdamas pagalbą kitam, negalinčiam pilnai pasirūpinti savimi.

Detalesnė informaciją apie darbo pobūdį rasite skelbime.

Ar paspaudę šią nuorodą: 

https://portal.uzt.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=ee2f9da8-fd31-415e-b277-fb05c6e7558f&itemID=4ea56d3d-433e-45af-985c-f503e51eda67


Didėjant sergamumui dėl mažėjančio pacientų skiepijimo, neskiepytų pacientų migracijos, norime pasidalinti naudinga informacija apie ligą - tymus. 

Tymai - tai ūmi, itin užkrečiama virusinė infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu ir pasireiškianti karščiavimu, bėrimu ir kvėpavimo takų bei akių junginės uždegimu. Tymai buvo ir iki šiol yra viena dažniausių mirčių priežasčių tarp visų vakcinomis kontroliuojamų ligų.

Kodėl verta skiepytis?

Apsauga nuo rimtų komplikacijų: Tymai gali sukelti sunkių komplikacijų, tokių kaip vidurinės ausies uždegimas, kuris gali lemti kurtumą, pneumonija, encefalitas, kas gali sukelti net mirtį, ypač pavojingą mažiems vaikams. Vakcinacija žymiai sumažina šių rimtų sveikatos problemų riziką.

Ilgalaikė nauda sveikatai: Vaiko skiepijimas nuo tymų ne tik apsaugo jį dabar, bet ir suteikia ilgalaikės naudos sveikatai. Skiepijimas nuo tymų suteikia imunitetą, kuris gali išlikti visą gyvenimą, sumažindamas riziką užsikrėsti tymais vėliau, kai pasekmės gali būti blogesnės.

Išplitimo prevencija: Tymai yra labai užkrečiami ir gali greitai plisti tarp neskiepytų asmenų. Vaiko skiepijimas ne tik apsaugo juos, bet ir padeda užkirsti kelią ligos plitimui bendruomenėje.

Protrūkių prevencija: tymų protrūkiai gali atsirasti, kai skiepijimo rodikliai nukrenta. Užtikrindami, kad jūsų vaikas būtų paskiepytas, prisidedate prie protrūkių, kurie bendruomenėms gali turėti didelę socialinę, ekonominę ir sveikatos priežiūros naštą, prevencijos.

Bandos imunitetas: Skiepijant didelę populiacijos dalį, pasiekiamas bandos imunitetas, kuris suteikia netiesioginę apsaugą tiems, kurių negalima skiepyti, pavyzdžiui, per mažus kūdikius arba asmenis, turinčius tam tikrų sveikatos sutrikimų. 

Apibendrinant galima teigti, kad vaiko skiepijimas nuo tymų yra esminis žingsnis saugant jo sveikatą, užkertant kelią ligos plitimui ir prisidedant prie bendros bendruomenės gerovės.

 

Daugiau informacijos galite rasti:

https://nvsc.lrv.lt/lt/uzkreciamuju-ligu-valdymas/uzkreciamosios-ligos/ligu-aprasai-pagal-abecele/t/tymai-2/

https://sam.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/visuomenes-sveikatos-prieziura/uzkreciamuju-ligu-valdymas/skiepai/

https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/suvaldyti-tymus-padeda-skiepai/

Mieli pacientai,

VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras papildė savo veiklą ir pradeda suaugusiems pacientams teikti Dienos stacionaro I A paslaugas – tai vaisto skyrimas infuzijos būdu ir (ar) kraujagyslės prieigos prietaiso (nuolatinio centrinės venos kateterio) priežiūros procedūrų atlikimas. Pacientas, pageidaujantis gauti Dienos stacionaro paslaugą – arba, pacientų kalba kalbant – „jog pacientui būtų sulašinta vaistų lašelinė“, kreipiasi į Įstaigos registratūrą ir pateikia formą E027, išrašytą šeimos gydytojo ar kitos profesinės kvalifikacijos gydytojo. Tą pačią dieną, kai pacientas ar jo atstovas kreipiasi dėl Dienos stacionaro paslaugų gavimo, jo būklę ir pateiktus dokumentus įvertina centro vidaus ligų gydytojas.

Vidaus ligų gydytojo paskirtas dienos stacionaro paslaugas (procedūras) – vaisto skyrimą infuzijos būdu atlieka bendrosios praktikos slaugytojas. Maksimali gydymo trukmė (dienomis) -10 dienų. Atliekant procedūrą vykdomas paciento būklės stebėjimas - paciento širdies susitraukimų dažnio ir (ar) elektrokardiogramos, arterinio kraujo spaudimo, kvėpavimo dažnio, kraujo prisotinimo deguonimi, temperatūros stebėsena, o atlikus procedūrą-paciento būklė stebima dar ne trumpiau kaip 2 val. Paciento būklės stebėjimą vykdo bendrosios praktikos slaugytojas.

Šių Įstaigos paslaugų teikimas finansuojamas iš PSDF lėšų – pacientams už paslaugą mokėti nereikės.

Kviečiame pasinaudoti teikiama paslauga- mūsų Įstaigos kolektyvas visada pasirengęs Jums padėti.

Pacientų, gaunančių palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas ir jų artimųjų žiniai!

Informuojame, jog Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino 2024 metų palaikomojo gydymo ir slaugos terminą, už kurį apmokama iš PSDF lėšų - ne daugiau kaip už 120 dienų (lovadienių) per kalendorinius metus.

Šios nuostatos taikomos atsiskaitant už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas nuo 2024 m. sausio 1 d.

Daugiau informacijos galite rasti:

Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2012 m. gegužės 4 d. įsakymo Nr. V-393 „Dėl Palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos teikimo reikalavimų ir šios paslaugos apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo:

https://www.e-tar.lt/.../76a3d400dbd111eead77e967e3995264

Atnaujinta cezario pjūvio operacijų atlikimo tvarka, kai šios procedūros pageidauja pati gimdyvė!

Atsižvelgusi į Seimo narių, moterų teises ginančių organizacijų ir sveikatos priežiūros specialistų siūlymus, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pakeitė cezario pjūvio operacijų atlikimo tvarką, kai šios operacijos atliekamos ne dėl medicininių priežasčių, o pačių gimdyvių pageidavimu.

Nuo šiol cezario pjūvio operacijos galės būti atliekamos ir nesant santykinių indikacijų, tokių kaip anksčiau buvę gimdymo sutrikimai arba padidintos rizikos socialiniai faktoriai, o po procedūros kilusių komplikacijų gydymas bus apmokamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/news/view_item/id.59328

Vairuotojams suteikti papildomi metai pasitikrinti sveikatą!

Kad vairuotojai spėtų laiku pasitikrinti sveikatą, o gydymo įstaigos susitvarkytų su išaugusiais pacientų srautais, iki 2025 m. sausio 1 d. atidėtas įstatymo nuostatos, kuri susieja vairuotojo pažymėjimo galiojimą su vairuotojo medicininės pažymos galiojimu, įsigaliojimas.

Daugiau informacijos galite rasti: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/vairuotojams-suteikti-papildomi-metai-pasitikrinti-sveikata?fbclid=IwAR3y1nN0lCbmDqOGFtbWozWHfoGxH-0tT9L7VQ3svCrqCzK1sQMWveo8yGU

DĖMESIO!

Medicininių veido kaukių - respiratorių dėvėjimas privalomas visiems Centro patalpose esantiems asmenims. Taip pat keičiasi pacientų lankymo tvarka.

Su naujais įsakymais galite susipažinti paspaudę nuorodas:

Dėl pacientų lankymo tvarkos nustatymo

DĖL ĮSTAIGOS LANKYTOJŲ (PACIENTŲ AR JUOS LANKANČIŲ ASMENŲ) MEDICININIŲ KAUKIŲ AR RESPIRATORIŲ DĖVĖJIMO TVARKOS

PMC atidaro mokymų padalinį Klaipėdoje, jūros g. 4!

 

PMC/Profesijų meistrystės centras bendradarbiaudamas su VšĮ „Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centru“ (Klaipėdos hospisu) uostamiestyje atidaro mokymo klasę, kurioje nuo š. m. gruodžio mėnesio rengs kvalifikuotus slaugytojų padėjėjus ir individualios priežiūros darbuotojus. Šiuos specialistus PMC iki šiol rengė Kaune ir Vilniuje. 

 

„Naujoje profesinio mokymo klasėje mūsų mokiniai galės realioje aplinkoje susipažinti su slaugytojo padėjėjo ir individualios priežiūros darbuotojo darbu. Klasė Klaipėdos hospise – tai būdas įtraukti darbdavį į mokymo procesą, o mokiniams suteikti kokybiškus ir šiuolaikiškus mokymus naudojantis naujausiomis slaugos priemonėmis bei taip į darbo rinką išleisti greičiau ir geriau paruoštus darbuotojus ir prisidėti sprendžiant itin aktualią šių specialistų trūkumo problemą“, – sako PMC direktorė dr. Austė Kiškienė. 

 

Norinčius įgyti slaugytojo padėjėjo ar individualios priežiūros darbuotojo profesijas PMC priima mokytis kiekvieną mėnesį visus metus. Tapti kvalifikuotu specialistu galima per maždaug pusę metų, kursai baigiasi egzaminais. Kursuose itin daug dėmesio skiriama praktikai. Mokymų dalyviams suteikiama galimybė praktikuotis Klaipėdos hospise.

 

Pasak Klaipėdos hospiso direktorės Rasos Dagienės, šalies populiacijai senstant, o lėtinėmis ir nepagydomomis ligomis sergantiems pacientams jaunėjant, planuojama plėsti paliatyvios slaugos ir socialines paslaugas. Pagalba gyvenimo pabaigoje, ligos simptomų, kurių negali suvaldyti šeimos gydytojas ir pacientas, kontrolė, atokvėpio valandėlės stacionare ir namuose – tai tik dalis paslaugų, kurias teikia hospisas. „Esame suinteresuoti šių sričių specialistų gausa, kad, augant pacientų skaičiui, galėtume tinkamai teikti nepertraukiamą ir visapusišką priežiūrą, užtikrinančią paciento individualius poreikius ir gerovę“, – sako R. Dagienė. 

 

PMC Mokiniai praktiką gali atlikti ir kitose sveikatos priežiūros institucijose. Pasak A. Kiškienės, siekiame, kad kiekvienas atėjęs mokytis slaugos profesijų rastų savo vietą sveikatos priežiūros sistemoje, todėl padedame pasirinkti geriausiai mokinio norus ir stiprybes atitinkančias praktikos vietas, o sėkmingai programą baigusiems – įsidarbinti.

 

Slaugytojų padėjėjų ir individualios priežiūros darbuotojų profesinio mokymo programos yra vykdomos ir pameistrystės forma, suteikiančia dar daugiau galimybių įgyti praktinių įgūdžių ir pasiruošti būsimam darbui. Mokslus šiose programose 100 proc. gali finansuoti Užimtumo tarnyba.

 

PMC yra profesionali švietimo įstaiga, kurios pagrindinė veikla – mokyti suaugusiuosius, siekiančius įgyti profesiją arba kelti turimą kvalifikaciją ir pradėti aktyviai dalyvauti darbo rinkoje arba grįžti į ją. PMC yra viena pirmaujančių tęstinio profesinio mokymo centrų Lietuvoje, rengiančių kursus pagal licencijuotas formalaus profesinio mokymo programas bei kursus asmenis pagal darbdaviams aktualias neformalaus mokymo programas. Baigusieji PMC kvalifikavimo ir perkvalifikavimo kursus dirba slaugytojo padėjėju, individualios priežiūros darbuotoju, floristu, siuvėju, autokrautuvo vairuotoju, krano operatoriumi, įvairiais specialistais medžio apdirbimo, apželdinimo, suvirinimo ir statybų srityse. PMC (buvęs Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras) veikia nuo 1958 metų.

 

VšĮ „Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras“ (Klaipėdos hospisas) teikia ambulatorines slaugos paslaugas sunkiomis ligomis sergantiems pacientams ir palaikomojo gydymo dienos stacionare ir namuose paslaugas. Pamainomis čia dirba per 90 specialistų, kurie atlieka injekcijas, infuzijas, laboratorinius tyrimus, skiepus ir kitas sveikatos priežiūros procedūras, suteikia visapusę pagalbą, įskaitant šeimos, skausmo gydytojo, geriatro, psichologo, psichiatro, kinezoterapeuto konsultacijas ir socialines paslaugas. Stabilios sveikatos būklės pacientams paslaugos nemokamai teikiamos iki 120 dienų per metus, paliatyvios pagalbos paslaugos – be ribojimų visus metus. Pacientams gali būti atliktos reabilitacijos procedūros – fizioteraptija, kineziterapija, masažai, šviesos terapija „Biotron“ lempomis. 

Skiepai – efektyviausia apsauga nuo gripo

Kas yra gripas?

 Tai ūmi virusų sukelta kvėpavimo takų infekcija, pasireiškianti karščiavimu, sausu kosuliu, gerklės, galvos ir raumenų skausmu, nuovargiu ir silpnumu.

Kaip gripas plinta?

Oro lašeliniu būdu (sergančiam asmeniui kalbant, juokiantis,  kosint, čiaudint);

Per kontaktą su kvėpavimo takų išskyromis (liečiant daiktus arba paviršius, kuriuose yra virusas, ir po to liečiant savo akis, nosį ar burną).

Apskaičiuota, kad 1 sergantysis gripu gali užkrėsti 4 asmenis.

Veiksmingiausias būdas apsisaugoti nuo gripo – skiepai.

Pasiskiepyti nuo gripo rekomenduojama kiekvienais metais rudens–žiemos laiko-tarpiu (reikia maždaug dviejų savaičių imuninei apsaugai susidaryti).

Nemokamai galima pasiskiepyti rizikos grupėms priklausantiems asmenims, toje gydymo įstaigoje, kurioje asmuo yra registruotas.

Savo lėšomis galima pasiskiepyti bet kurioje gydymo įstaigoje ar vaistinėje, kuri teikia šią paslaugą.

Rizikos grupės, kurios skiepijamos nemokamai:

 65 m. amžiaus ir vyresni asmenys;

asmenys, sergantys lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ligomis, lėtinėmis ligomis, susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais na-vikais;

sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai;

asmenys, gyvenantys socialinės globos ir slaugos įstaigose;

nėščiosios.

Kodėl gripas rizikos grupėms ypač pavojingas?

65 metų ir vyresniems asmenims, taip pat suaugusiesiems ir vaikams, sergantiems lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip astma, kitos kvėpavimo takų ligos, cukrinis diabetas, širdies ir  kraujagyslių, inkstų ligos ar kitos ligos, susijusios su imuniniais mechanizmais, gripas yra labai pavojingas, nes gali sukelti lėtinių ligų paūmėjimą, sunkias šių ligų formas;

sveikatos priežiūros įstaigų darbuo-tojams svarbu nesirgti, kad nesutriktų gydymo įstaigų veikla, be to, sergantys medikai gripu gali  užkrėsti pacientus bei kitus gydymo įstaigose dirbančius žmones;

 globos ar slaugos įstaigose gyvenantys asmenys yra vyresnio amžiaus, turintys ne vieną lėtinę ligą, šiose įstaigose jie gyvena ilgus mėnesius, todėl gripo virusui išplisti uždarose patalpose yra ypatingai  palankios sąlygos.  Šių asmenų sveikatos būklę gripas itin pablogintų;

 nėščiosios skiepijamos, kad būtų ap-saugotos ne tik jos pačios, bet ir vaisius  bei ką tik gimęs kūdikis. Moterys, kurios nėštumo metu suserga gripu, yra dažniau gydomos ligoninėse, intensyvios tera-pijos skyriuose. Paskiepytos nuo gripo nėščiosios gimęs kūdikis turės apsaugą, gautą iš mamos, ir bus apsaugotas iki 6 mėnesių amžiaus.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad paskiepyti asmenys 34-44 proc. rečiau lankosi pas gydytojus, praranda 32-45 proc. mažiau darbingų darbo dienų, sunaudoja 25 proc. mažiau antibiotikų, skirtų bakterinėms gripo komplikacijoms gydyti.

Gripo vakcina apsaugo žmones nuo sunkių gripo formų, hospitalizacijos, komplikacijų ir mirties.

Skiepai nuo gripo yra saugūs ir veiksmingi, šalutiniai poveikiai pasitaiko labai retai. Vakcina gali sukelti šiuos šalutinius poveikius: vietinę reakciją dūrio vietoje, galvosskausmą, raumenų skausmą, nedidelį karščiavimą, nuovargį.

Informaciją parengė

Nacionalinio Visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamentas

Dėmesio, geros žinios pacientams, kuriuos kamuoja nugaros skausmai, raumenų įtampą, nuovargis.

Jums siūlome gydymo sistema - „StimaWELL“. Sistema pasižymi inovatyvumu, pažangia tecnologija bei sulaukia gausybės pagyrų iš pacientų, kurie ją išbandė.

Nepraleiskite progos įsitikinti patys jos veiksmingumu, jei jus kamuoja:

Nugaros skausmai

Kaklo skausmai

Galvos skausmai

Pavargusios nugaros pojūtis

Nugaros raumenų įtampa

Tarpumenčio skausmai

Pečių juostos skausmai

Strėnų - juosmens skausmai

Tarpslankstelinio disko sukelti simptomai

KAINOS:

1 Procedūros 20 min. seansas – 15 eurai.

11 Procedūrų 20 min. seansas – 150 eurų.

Registracija ir informacija telefonu:

+370 677 57891 , 846 493370

Adresas: Jūros g. 4, Klaipėda


Informacija mokinių tėvams!

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. įsigaliojo nauja bendrojo lavinimo mokyklų lankomumo užtikrinimo tvarka, patvirtinta Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu. 

Ši tvarka numato, kad tėvai gali pateisinti penkias mokymosi dienas per mėnesį, praleistas dėl ligos, o praleidus daugiau nei penkias dienas, reikia pateikti patvirtinimą, kad buvo kreiptasi į asmens sveikatos priežiūros įstaigą.

Rasti apsilankymo patvirtinimą pacientai gali E. sveikatos sistemoje, pažymų gydytojai nebeišduoda!

Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/informacija-mokiniu-tevams-kaip-patvirtinti-apsilankyma-pas-gydytoja?fbclid=IwAR065Q5ejzcDKQhvSAMr4s71MdFNSj10zzeKBiJGX-ve2LYkR0KKHGrSUeQ

Iki mokslo metų pradžios liko tik mėnuo, todėl pasirūpinkite vaiko sveikatos pažyma ! 

Iki rugpjūčio 12 d. gydytoja Jurgita Žiemienė 𝐯𝐚𝐢𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐯𝐞𝐢𝐤𝐚𝐭𝐨𝐬 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐚𝐤𝐭𝐢𝐤𝐚𝐢 ir dėl 𝐬𝐯𝐞𝐢𝐤𝐚𝐭𝐨𝐬 𝐩𝐚𝐳̌𝐲𝐦𝐨𝐬 𝐮𝐠𝐝𝐲𝐦𝐨 𝐢̨𝐬𝐭𝐚𝐢𝐠𝐚𝐢 priims be registracijos! 

 Prie poliklinikos prisirašiusiems pacientams paslauga 𝐍𝐄𝐌𝐎𝐊𝐀𝐌𝐀.
 Prie poliklinikos neprisirašiusiems pacientams - 20 eur.

Mus rasite Jūros g. 4, Klaipėda. 
Daugiau informacijos bendraisiais telefonais:
 +370 677 57891
 846 493370

Klaipėdos hospiso koplyčią papuošė dvejus metus Lauros Karčiauskaitės - Potet kurtas vitražas!
Hospisas ir ten esantys žmonės savaime įkvepia tematikai ir ramybei, būtent todėl buvo pasirinktas labai aiškus figūrinis vaizdavimas. Miegantis kūdikis ant motinos rankų atneša jaukumo, šilumos, globėjiškumo jausmą žiūrovui. Pats piešinys ant stiklo atliktas labai sudėtinga XIXa. tapymo ant stiklo technika, Madonos ir kūdikio veidai, rankos, plaukai išpiešti naudojant brangiųjų metalų oksidą, gaminamą sidabro pagrindu. Tuo pačiu aureolės, susidedančios iš daugybės metalo linijų, yra skirtos reaguoti į apšvietimą ir nubusti nuo kiekvienos pagautos šviesos, tuo suteikiant kūriniui šventumo jausmą.

Registruokitės skiepui nuo erkinio encefalito ir gaukite bendrą kraujo tyrimą dovanų!

Akcija tik iki kovo 31d.

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Skiepijimo įprastinė schema – šaltuoju metų laikotarpiu pirmosios dvi dozės suleidžiamos išlaikant 1–3 mėn. tarpą, trečia – praėjus 5–12 mėn. po antrosios injekcijos.

Skiepijimo pagreitinta schema – šiltuoju metų laikotarpiu, prasidėjus erkių aktyvumui, antra vakcinos dozė suleidžiama praėjus 2 sav. po pirmosios, trečia – 5–12 mėn. po antrosios.

Sustiprinančiųjų dozių skiepijimų intervalai gali būti skirtingi, priklauso nuo vakcinos gamintojo rekomendacijų bei žmogaus amžiaus (dažniausiai kas 3–4 m.)

Kviečiame registruotis!

Valdo Kančausko vadovaujamų ypatingų autorių vektoriniai tapybos kūriniai jau puošia ir spalvina visas Klaipėdos Hospiso erdves ir džiugina jo gyventojus bei kviečia Klaipėdiečius ir miesto svečius aplankyti unikalią parodą vykusią Japonijoje, Kumamoto prefektūroje.

V. Kančausko atrastų talentingų vaikų paroda šiuo metu keliauja per Lietuvą. Vektorinės tapybos darbai eksponuojami Lietuvos vienuolynuose, bažnyčiose, vėžiu sergančius žmones globojančių bendruomenių namuose. Šiuo metu paroda atkeliavo į Klaipėdą ir eksponuojama Klaipėdos Hospiso patalpose.

Pirmasis unikalios parodos lankytojas. Ačiū Benediktas Jurčys, kad aplankėte mus, aplankėte pacientus ir įnešėte jiems ramybės ir švenčių džiaugsmo!

Norime pasidžiaugti, kad į mūsų paliatyvios slaugos skyrių ir dienos stacionarą atkeliavo naujos Famed NEXO funkcinės elektra valdomos lovos, kurios užtikrina pacientų komfortą.

Lovos ypatingos savo apgalvotu dizainu bei dengtos specialia antibakterine medžiaga, kuri žymiai sumažina dezinfekcijos laiką ir ligoninėje įgytų infekcijų riziką. Dėl galimybės keisti lovos padėtį funkcinės lovos suteikia komforto gulinčiam pacientui, taip pat žymiai palengvina darbą slaugos personalui. Pulteliu ar prietaiso skydeliu pritvirtintu prie lovos, galima pasirinkti kelias lovų padėčių funkcijas - reguliuoti lovos aukštį, paciento sėdėjimo poziciją, kojų sulenkimo kampą.

Mums rūpi mūsų pacientų ir slaugytojų gerovė!
Nuotraukų autorius: Aldas Kazlauskas

Mielieji,

kviečiame prisijungti prie ,,Vilties bėgimo“ !!!

Jau keturioliktą kartą paramos renginio „Vilties bėgimas“ organizatoriai kviečia geros valios žmones susiburti į solidarią bendruomenę, padedančią sergantiems onkologinėmis ligomis apkabinti viltį, idant jų rankos nenusvirtų žemyn. Tai buvo svarbu prieš 14 m., tai ypač svarbu šiandien, pandemijos ištiktame pasaulyje.

Praėjusio karantino metu, įvairūs apribojimai ypatingą žalą padarė sergantiems onkologinėmis ligomis. Tačiau tai - tarsi provokacija į naują sąjūdį. Mums svarbu renginyje išlaikyti „Baltijos kelio“ nuotaiką, kurios dalyviai skanduoja, jog būdami kartu, mes – kūrybinga jėga, padedanti spręsti sunkiausias problemas!

Apskritai, „Vilties bėgimas“, nešantis gyvą viltį, pristato Klaipėdą kaip miestą, kuriame gyvena mylintys, palaikantys ir sveiko gyvenimo būdo siekiantys žmonės.

Daugiau informacijos galite rasti https://viltiesmiestas.lt

Norėtume pasidžiaugti, jog esame vieni iš dviejų įstaigų Lietuvoje, galinčių suteikti kompensuojamą skausmo valdymą infuzinėm pompom. Tai nuostabus pasiekimas, padedantis įveikti nuolat kankinantį skausmą greičiau, geriau ir efektyviau! Labai tikimės ir stengiamės padėti jums, kuo naujesniais gydymo metodais!

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę šią nuorodą: https://ligoniukasa.lrv.lt/.../medicinos.../infuzines-pompos

...

Infuzinės pompos skiriamos privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims, kuriems yra diagnozuoti navikai (C00-D48), nuolatinei stipraus ar nepakeliamo lėtinio skausmo kontrolei užtikrinti, kai geriamaisiais arba transderminiais stipriais opioidiniais analgetikais nepavyksta užtikrinti adekvačios šio skausmo kontrolės.

Viskas kas geriausia mūsų pacientams ! Norim pasigirti, kad nuo šiol mūsų pacientai gydomi tik ,,Linet'' lovose, kurios Pasaulyje Nr 1 !

Daugiau informacijos apie lovas galite rasti: https://www.linet.com/en

Nuo šiol mūsų pacientai gydomi tik ,,Linet'' lovose, kurios Pasaullyje nR 1!
Trijų vakcinų šalutinių poveikių palyginimas

© 2011–2024 VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras

Adresas

Jūros gatvė 4, Klaipėda

Pašto kodas - 92118 Klaipėda

Kontaktai

Telefonas +37067757891

Fiksuoto ryšio telefono numeris 846 493370

El. paštas  info@klaipedoshospisas.lt

Registracija pas specialistus https://ipr.esveikata.lt

Rekvizitai

Įmonės kodas - 302646859

VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras

Sąskaita LT207300010126708953

„Swedbank“

ES projektas

Svetainėje naudojami cookies. Išsamiau.