Naujienos

Registruokitės skiepui nuo erkinio encefalito ir gaukite bendrą kraujo tyrimą dovanų!

Akcija tik iki kovo 31d.

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Skiepijimo įprastinė schema – šaltuoju metų laikotarpiu pirmosios dvi dozės suleidžiamos išlaikant 1–3 mėn. tarpą, trečia – praėjus 5–12 mėn. po antrosios injekcijos.

Skiepijimo pagreitinta schema – šiltuoju metų laikotarpiu, prasidėjus erkių aktyvumui, antra vakcinos dozė suleidžiama praėjus 2 sav. po pirmosios, trečia – 5–12 mėn. po antrosios.

Sustiprinančiųjų dozių skiepijimų intervalai gali būti skirtingi, priklauso nuo vakcinos gamintojo rekomendacijų bei žmogaus amžiaus (dažniausiai kas 3–4 m.)

Kviečiame registruotis!

Valdo Kančausko vadovaujamų ypatingų autorių vektoriniai tapybos kūriniai jau puošia ir spalvina visas Klaipėdos Hospiso erdves ir džiugina jo gyventojus bei kviečia Klaipėdiečius ir miesto svečius aplankyti unikalią parodą vykusią Japonijoje, Kumamoto prefektūroje.

V. Kančausko atrastų talentingų vaikų paroda šiuo metu keliauja per Lietuvą. Vektorinės tapybos darbai eksponuojami Lietuvos vienuolynuose, bažnyčiose, vėžiu sergančius žmones globojančių bendruomenių namuose. Šiuo metu paroda atkeliavo į Klaipėdą ir eksponuojama Klaipėdos Hospiso patalpose.

Pirmasis unikalios parodos lankytojas. Ačiū Benediktas Jurčys, kad aplankėte mus, aplankėte pacientus ir įnešėte jiems ramybės ir švenčių džiaugsmo!

Norime pasidžiaugti, kad į mūsų paliatyvios slaugos skyrių ir dienos stacionarą atkeliavo naujos Famed NEXO funkcinės elektra valdomos lovos, kurios užtikrina pacientų komfortą.

Lovos ypatingos savo apgalvotu dizainu bei dengtos specialia antibakterine medžiaga, kuri žymiai sumažina dezinfekcijos laiką ir ligoninėje įgytų infekcijų riziką. Dėl galimybės keisti lovos padėtį funkcinės lovos suteikia komforto gulinčiam pacientui, taip pat žymiai palengvina darbą slaugos personalui. Pulteliu ar prietaiso skydeliu pritvirtintu prie lovos, galima pasirinkti kelias lovų padėčių funkcijas - reguliuoti lovos aukštį, paciento sėdėjimo poziciją, kojų sulenkimo kampą.

Mums rūpi mūsų pacientų ir slaugytojų gerovė!
Nuotraukų autorius: Aldas Kazlauskas

Mielieji,

kviečiame prisijungti prie ,,Vilties bėgimo“ !!!

Jau keturioliktą kartą paramos renginio „Vilties bėgimas“ organizatoriai kviečia geros valios žmones susiburti į solidarią bendruomenę, padedančią sergantiems onkologinėmis ligomis apkabinti viltį, idant jų rankos nenusvirtų žemyn. Tai buvo svarbu prieš 14 m., tai ypač svarbu šiandien, pandemijos ištiktame pasaulyje.

Praėjusio karantino metu, įvairūs apribojimai ypatingą žalą padarė sergantiems onkologinėmis ligomis. Tačiau tai - tarsi provokacija į naują sąjūdį. Mums svarbu renginyje išlaikyti „Baltijos kelio“ nuotaiką, kurios dalyviai skanduoja, jog būdami kartu, mes – kūrybinga jėga, padedanti spręsti sunkiausias problemas!

Apskritai, „Vilties bėgimas“, nešantis gyvą viltį, pristato Klaipėdą kaip miestą, kuriame gyvena mylintys, palaikantys ir sveiko gyvenimo būdo siekiantys žmonės.

Daugiau informacijos galite rasti https://viltiesmiestas.lt

Norėtume pasidžiaugti, jog esame vieni iš dviejų įstaigų Lietuvoje, galinčių suteikti kompensuojamą skausmo valdymą infuzinėm pompom. Tai nuostabus pasiekimas, padedantis įveikti nuolat kankinantį skausmą greičiau, geriau ir efektyviau! Labai tikimės ir stengiamės padėti jums, kuo naujesniais gydymo metodais!

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę šią nuorodą: https://ligoniukasa.lrv.lt/.../medicinos.../infuzines-pompos

...

Infuzinės pompos skiriamos privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims, kuriems yra diagnozuoti navikai (C00-D48), nuolatinei stipraus ar nepakeliamo lėtinio skausmo kontrolei užtikrinti, kai geriamaisiais arba transderminiais stipriais opioidiniais analgetikais nepavyksta užtikrinti adekvačios šio skausmo kontrolės.

Viskas kas geriausia mūsų pacientams ! Norim pasigirti, kad nuo šiol mūsų pacientai gydomi tik ,,Linet'' lovose, kurios Pasaulyje Nr 1 !

Daugiau informacijos apie lovas galite rasti: https://www.linet.com/en

Nuo šiol mūsų pacientai gydomi tik ,,Linet'' lovose, kurios Pasaullyje nR 1!
Trijų vakcinų šalutinių poveikių palyginimas

© 2011–2022 VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras

Adresas

Jūros gatvė 4, Klaipėda

Pašto kodas - 92118 Klaipėda

Kontaktai

Telefonas +37067757891

Fiksuoto ryšio telefono numeris 846 493370

El. paštas  info@klaipedoshospisas.lt

Rekvizitai

Įmonės kodas - 302646859

VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras

Sąskaita LT207300010126708953

„Swedbank“

ES projektas

Svetainėje naudojami cookies. Išsamiau.